Велошорти Wosawe MTB з памперсом

Доступность: В наличии
Код товара:S2104
1610 грн.

Выбор размера:

Описание

Велошорти Wosawe MTB  чоловічі, з велопамперсом mtb (підвищенного комфорту).

   Ця модель розроблена спеціально для усіх бажаючих вільного, не облягаючого стилю, велосипедних шорт при катанні. Особливістю цих шорт є надлегка та вільно дихаюча тканина та велопамперс мтб для зручного довготривалого активного катання. Особливість цих щорт  це зручне, досить фіксоване положення  памперсу на вашому тілі при катанні на відміну від багатьох моделей шорт подібного рівня, памперс вшит на внутрішню сітку шорт.

Розміри стандартні вело - дивіться на останньому фото. 

     Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення.

Таблица размеров

Таблица размеров

       Розміри стандартні вело. 

    Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення.shorts-MTB-S2008-6

Наши новинки