Велокостюм чоловічий демісезон. Веловітровка Wosawe, штани Cheji

Доступность: В наличии
Код товара:FSL2034
1860 грн.

Выбор размера:

Описание

Велокостюм демісезон весна-осінь. Веловітровка Wosawe + велоштани Cheji pro.

   Велокостюм демісезон, у якому комфортно катати у прохолодну та перехідну, змінну погоду навесні та восени, а також в більш холодні температури при додатковому утепленні (велокофти, закриті руковички,термобілизна). Універсальність при різноманітних комбінаціях з іншим єкіпіруванням велосипедиста і я головною перевагою цього комплекту.

Велосипедні штани класу PRO від відомого виробника профессійного одягу Cheji.

Мають ортопедичний адаптивний чоловічий памперс високого рівня. Велоштани призначенні для усіх видів катання на велосипеді, як на середні так і на довготривалі заїзди, походи.

Технології: зносостійкість, дихання тканини, кофортне растягування для посадки по нозі. 

 Особливості: світловідбиваючи вставки, блискавки у нижній частині штанин, памперс професійного рівня.

  Сезон: Весна, літо, осінь

 Веловітровка Wosawe.

 Універсальний та необхідний єлемент одягу для кожного велосипедиста - відмінно допомогає зробити комфортним катання на велосипеді у мінливу та вітряну погоду, а також при можливості невеликих опадів. Має високу щільність (при незначній вазі), не продувається, не пропускає незначі опади, але при цьому дуже гарно дихає та відводить вологу від вашого тіла, завдяки спеціальним вставкам та особливостям тканини. 

    Значної перевагою є її універсальність використання не тільки у велоспорті, але й для активного відпочинку на свіжому повітрі, бігу, тощо.

   Особливості:

   * Молнія на усю довжину с спеціальною вставкою с внутрішньої сторони від продування та потропляння вологи .

   *  Манжети  на рукавах та окантовці знизу - для щільного, комфортного використання.

   * Карман на молнії

   * Капюшог, що ховається в спеціальний карман

   * Світловідбивні встави спереду та на спині

    * Вентеляційні вставки 

   Розміри стандартні вело - дивіться на останньому фото. 

     Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення. 

   Перевага цього костюму - можливість розкомплектовувати розміри верху та низу, відповідно особливостей вашої фігури.

Стирка

Стирка
  • Использовать бережный режим стирки (руками или в машинке) 
    Не агрессивные моющие средства (без отбеливателя). Порошок в небольшом количестве легко справляется с загрязнениями, вода не более 40С° и желательно двойное полоскание. Молнию необходимо застегнуть, с карманов вынуть все содержимое.
  • Для того чтобы не повредить собачку на молнии и не оставлять зацепов на ткани – желательно использовать мешок для деликатной стирки.
  • Отжимв машинке делать при не высоких оборотах400 – 600об/мин, сохнит после отжима очень быстро.
  • Данная ткань не гладится, достаточно встряхнуть перед сушкой и сушить в расправленном состоянии!
  • Обрабатыватьводоотталкивающимспреем можно по желанию, главное не увлекаться:)
  • ВАЖНО ПОНИМАТЬ! Сама по себе велоформа очень вынослива в эксплуатации  и в стирке, гораздо менее склонна к линянию, износу ткани от стирки  и практически не меняет своей формы. И в процессе стирки вы сами сможете откорректировать некоторые параметры и использовать и более агрессивный отжим или большее количество порошка и т.д., но нужно помнить, что чем деликатней стирка, тем дольше она будет сохранять свой идеальный внешний вид и свойства памперса.

Таблица размеров

Таблица размеров

        Размеры    стандартные европейские, но в любом случае мы свяжемся с Вами по вашему заказу и более точно подберем правильный размер одежды для велоспорта:)