Велокостюм джерсі Nuckily, штани Cheji

Доступность: В наличии
Код товара:FSL2033
2180 грн.

Выбор размера:

Описание

Велокостюм жіночий демісезон джерсі Nuckily, штани Cheji осінь-весна.

Приблизна зона комфорту (залежить від багатьох факторів) от +15 до +26С

     Класичний демісезонний велокостюм з тканини високої вентиляції. Оптимально використовувати з квітня по вересень, або і в більш прохолодні місяці при додатковому утепленні усіх відкритих частин тіла та використанні веловетровки.

      Велоштани жіночі. Зручна посадка памперса для будь-якого катання, чи то шосейному, чи горному, чи велосипеду для прогулянок. Велоштани з памперсом виконують 3 основні функції - пом якшення (амортизація) при сидінні, поглинання вологи, а також значне дихання тканини та відповідно вашого тіла та - терморегулювання.

   Велоштани жіночі зроблені з високоякісної тканини - не схильні до висативаня тканини і її передчасної деформації від прання та інтенсивного катання.

  Велоштани містять анатомічний жіночий памперс високого рівня для середніх та довготривалих поїздок.

  Підійдуть, як початківцям, так і професіоналам у велоспорті. Забезпечують високий коефіцієнт обтічності повітря, терморегуляцію і дихання тканини.

Дивіться таблицю розмірів на останньому фото. Розміри маломірні - приблизно на 1 розмір меньше від вашого евро розміру.

  Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення.

 

Таблица размеров

Таблица размеров

cycling-women-long-set-fsl2023-2          Размеры    стандартные европейские, но в любом случае мы свяжемся с Вами по вашему заказу и более точно подберем правильный размер одежды для велоспорта:)

Наши новинки