Велошорти Wosawe MTB

Доступность: Ожидается
Код товара:S2008
880 грн.

Выбор размера:

Описание

Велошорти Wosawe MTB, вільного стилю катання на велосипеді, чоловічі.

   Ця модель розроблена спеціально для усіх бажаючих вільного, не облягаючого стилю, велосипедних шорт при катанні. Особливістю цих шорт є надлегка та вільно дихаюча тканина - додатково для найбільш комфортного катання велосипедистам слід використовувати нижню білизну з памперсом (велотруси), або якщо маєте досить комфортне і правильно підібране сідло, то використовувати ці шорти без додаткового памперса.

 Розміри стандартні вело - дивіться на останньому фото. 

     Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення.

Таблица размеров

Таблица размеров

       Розміри стандартні вело. 

    Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з Вами за вашим замовленням і допоможемо максимально точно підібрати правильний розмір вашого майбутнього велоодягу :) Також Ви можете бути впевнені в швидкому і зручному обміну розміру, якщо це буде потрібно після отримання Вами замовлення.shorts-MTB-S2008-6

Наши новинки